ebook
Stiahnite si zadarmo!
11 faktov, ktoré musíte vedieť, aby výber Vašich svadobných šiat neskončil fiaskom

Hľadáte svadobné šaty? Ste si istá, že naozaj viete čo pristane Vašej postave? Neriskujte a ZADARMO si stiahnite nášho sprievodcu, vďaka ktorému si jednoducho a rýchlo vyberiete dokonalé šaty.

Stiahni TU!
Odoslaním emailu súhlasím so zaslaním informácií od Salón Renky podľa § 62 ods.2 zákona 351/2011. Nezasielame spam a neposkytujeme iným stranám.

Príbeh
ZUZANKY z Bratislavy

O svojich svadobných šatách som snívala už od malička. Stále som v nich chcela vyzerať ako princezná a od toho sa odvíjala moja predstava svadobných šiat, ktorá bola čiastočne aj prispôsobená aktuálnym módnym trendom.
Na začiatku som nevedela, že budem chcieť vlastné svadobné šaty. Dôvodom pre ktorý som sa tak rozhodla bolo to, že som navštívila niekoľko svadobných salónov, ale nenašla som v nich šaty, ktoré by spĺňali moje predstavy.
O Wedding Couture som sa dozvedela od známych. Prvý krát sme sa stretli v januári 2016. Prostredie bolo veľmi príjemné a moderné, voňalo novosťou. Personál bol veľmi príjemný, pri každej návšteve salóna sme sa aj nasmiali, pôsobil na mňa veľmi profesionálne, ale zároveň priateľsky. Po prvej návšteve som bola nadšená a odchádzala som s pocitom, že som našla ten správny salón.

 


Všetky moje otázky boli zodpovedané, poradili mi ale nevnucovali mi svoje názory.


 

Nie je nič čom by som mohla vytknúť. Boli ste mi viac než nápomocný a moje priania boli splnené nad moje očakávania.
Materiál, z ktorých boli šaty, bol úžasný a napriek všetkým tým vrstvám sukní boli šaty ľahké a šaty mi sedeli ako uliate. Keď som si si ich prevzala, prežívala som radosť a netrpezlivosť, pretože som sa nevedela dočkať, kedy ma v nich môj manžel uvidí. Doma som ich skúšala tuším 3 krát pred svadbou a pozerala som sa na ne skoro každý deň. 🙂
Bola som veľmi spokojná, pretože aj vďaka radám Wedding Couture boli šaty nielen krásne, ale aj pohodlné a nijak ma pri tanci neobmedzovali. Spočiatku som za najväčšiu výhodu považovala to, že budem mať šaty aké nemala ešte žiadna nevesta. A neskôr to, že sme sa išli fotiť až o dva týždne po svadbe, keď bolo krajšie počasie a kopec času.
Nakoniec som sa rozhodla že svoje svadobné šaty predám. Spočiatku som ich mala v skrini, ale nakoľko ja by som ich už nevyužila, tak ich posuniem ďalej aby mohli spraviť krásnou ďalšiu nevestu.

 


Tri vlastnosti ako profesionalita, jedinečnosť a empatia sú jednoznačným dôvodom kvôli ktorému by som Vás odporučila ďalším nevestám.


 

 

Komentáre

comments

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.