Tak toto sme my, malá – veľká Wedding Couture rodinka, ktorá si ide spoločne za svojim snom ♥

RENKA

Snílek s podnikateľským duchom

Odborné očko, ktorému nič neunikne. Má pod palcom celý proces tvorby. Dohliada na to, aby každá jedna nevestička dostala od nás presne to čo očakáva a ešte omnoho viac. Zabezpečuje výber tých najkvalitnejších materiálov, dohliada nad tvorbou strihov a kvalitou šitia. Lieta vysoko v oblakoch a riadi sa životným krédom, že čo si dokážeš predstaviť, dokážeš aj uskutočniť.

Je maminou  4- ročného Richarda Viliama a 1- ročnej Alexky.

KATKA

Kreatívna instakráľovná

Je dušou nášho ateliéru. Je vstupnou bránou do nášho sveta. Katka je tá, ktorá s radosťou a láskou odpovedá na všetky vaše otázky. Stará sa o kominkáciu nielen s našimi nevestičkami ale aj s vami všetkými, ktorí nás sledujte a podporujete. Snaží sa vám čo najviac priblížiť náš svet prostredníctvom storiek na IG a FB.

Je spoluzakladateľkou značky CLEMÈNCE & Co. kde sa venuje budovaniu značiek a marketingovým stratégiam.

Katka je srdcom veľký umelec a okrem toho, že navrhuje šaty, tvorí umelecké diela v podobe fashion ilustrácii a skíc. Viac z jej umeleckej tvorby môžete vidieť na jej stránke Pallustration.

Katka je sestrou Renky, maminou 7-ročnej Katky a 4- ročného Jonáša.

ALENKA

Odborníčka vo svojom remesle

Pod jej šikovnými rukami kusy látok doslova ožívajú. Alenka je tá, ktorá pretaví predstavy a sny našich nevestičiek do reálnej podoby. Okrem toho, že jej to ide šikovne za strojom, tak je vie našim nevestičkám veľmi dobre poradiť či už v strihu alebo materiáloch. A v neposlednom rade s našou Alenkou pri skúškach zažijete kopec srandy 🙂