Tak toto sme my, malá – veľká Wedding Couture rodinka, ktorá si ide spoločne za svojim snom ♥

RENKA

Snílek s podnikateľským duchom

Odborné očko, ktorému nič neunikne. Má pod palcom celý proces tvorby. Dohliada na to, aby každá jedna nevestička dostala od nás presne to čo očakáva a ešte omnoho viac. Zabezpečuje výber tých najkvalitnejších materiálov, dohliada nad tvorbou strihov a kvalitou šitia. Lieta vysoko v oblakoch a riadi sa životným krédom, že čo si dokážeš predstaviť, dokážeš aj uskutočniť.

Je maminou ročného Richarda Viliama.

RICHARD

Pragmatik vo vlastnom svete

Richard je našim oporným múrom, chlapskou pevnou skalou o ktorú sa môžeme oprieť. Je tvorcom strihov našich diel. Dáva im krivky, pretavuje naše nápady do reálnej podoby.

Je vynikajúcim SEO špecialistom, čo laicky znamená, že uľahčuje vašu cestu k nám. Aby sa o nás dozvedelo čo najviac nevestičiek ktorým by sme mohli splniť ich sen.

Je milujúcim manželom Renky a úžasným ocinom Richarda Viliama.

KATKA

Kreatívna instakráľovná

Je dušou nášho ateliéru. Je vstupnou bránou do nášho sveta. Katka je tá, ktorá s radosťou a láskou odpovedá na všetky vaše otázky. Stará sa o kominkáciu nielen s našimi nevestičkami ale aj s vami všetkými, ktorí nás sledujte a podporujete. Snaží sa vám čo najviac priblížiť náš svet prostredníctvom storiek na IG a FB.

Katka je srdcom veľký umelec a okrem toho, že navrhuje šaty, tvorí umelecké diela v podobe fashion ilustrácii a skíc. Viac z jej umeleckej tvorby môžete vidieť na jej stránke pallustration.com

Katka je sestrou Renky, maminou 4-ročnej Katky a ročného Jonáša.

katka

LENKA

Láskavá detailistka

Prišla k nám ako náš anjel z neba. Lenka vdýchne kope strihov život. Pretaví ich do podoby,  ktorú môžete vidieť na našich nevestičkách v ich jedinečný deň. Je odborníčkou vo svojom krajčírskom remesle a veľmi rada sa zdokonaľuje a posúva vpred. Je naším diamantom ktrorý sa každým dňom vybrusuje viac a viac. 

Lenka sa stala našou blízkou priateľkou, je maminou 5-ročnej Viktórie a 12-ročnej Vanesy.