PríbehANIČKY z Hriňovej

Kedy som prvýkrát uvažovala o svadobných šatách, neviem presne, ale priznám sa, že pri každom pohľade na fotku, či obrázok svadobných šiat v časopise sa mi vynárala myšlienka, resp. obraz, čo by sa práve mne páčilo a ako by mali tie moje vyzerať.

 


Nevedela som hneď že chcem vlastné šaty, ale po prvom kontakte s Vami – to áno.


 

Asi úplne prvým dôvodom pre vlastné šaty bolo to odbremenenie chodenia do rôznych salónov, z toho som mala aj čo sa týka šiat najnepríjemnejší pocit – keď sa k vám tak zvláštne a neochotne správajú, nejaké šaty Vám dovolia si vyskúšať, ale keďže práve na Vašu postavu nemajú, tak pri pohľade do zrkadla Vám ostane trpký úsmev a rozpačité pocity.

 


… a vlastné šaty, to predsa znamená slobodu vo výbere, a ešte viac, mať tie šaty po ktorých túžite…


 

A nie také, ktoré nájdete a nebodaj Vám aj sadnú :).. Ďalším dôvodom bol čas, čas ktorý sme ušetrili v náš svadobný deň, kedy sme sa nemuseli ponáhľať s fotením, práve naopak fotili sme sa dva týždne po svadbe, za krásneho počasia úplne uvoľnení a takto sme si to aj užili :).. No a posledný dôvod je čisto praktický, na svadobných hostinách toho človek veľa zažije a ešte viac, keď je dokonca nevestou 😀 a mať myseľ zamestnanú ešte tým, aby som si dávala pozor na šaty pri jedle, tancovaní, fotení.. to teda nie!

 


S vlastnými šatami dostane teda nevesta aj kus slobody 😉


 

O Wedding Couture som sa dozvedela cez kamarátku mojej švagrinky, ktorá mala od Vás šaty. Prvýkrát som Vás navštívila v januári minulého roku v Šamoríne. A prvé dojmy veľmi príjemné – prostredie bolo útulné a Katka veľmi ústretová a milá, každopádne opadli všetky obavy. Keď som od Vás odchádzala už z prvého stretnutia, tak som si pomyslela, že to bol to najlepšie predsvadobné rozhodnutie – prichádzala som s takými neutriedenými nápadmi, myšlienkami a odchádzala s oveľa jasnejšou predstavou.
Na začiatku má človek len takú nejasnú predstavu, veľa vecí sa mu páči, no nie všetko mu aj pristane – no a pri skúškach, keď predstavy dostávali reálne tvary akékoľvek obavy opadávali – a to bol skvelý pocit ☺

 


V šatách som sa cítila výnimočne a krásne – vlastne výnimočne krásna 🙂


 

Keď som si ich priviezla domov, pár fotiek detailov som ihneď posielala mamine, a potom som ich ukryla do obalu, vyriešila ich logistiku na miesto svadby a potom už len opatrovala ako oko v hlave :D.
Veľmi spokojná som bola so šatami aj počas svadby, tak ako som si to predstavovala :), jediná drobnosť bola s rozpojením kruhu, ale to sme so sestrou operatívne vyriešili za pár minút, a nikto si nič nevšimol.
Po svadbe som využila šaty ešte na fotení, ktoré prebiehalo v uvoľnenej atmosfére, a to nielen z dôvodu že fotografkou bola moja veľmi dobrá kamarátka, ale aj z dôvodu, že sme mali na toľko času, koľko sme len chceli..
A najväčšia výhoda ako som písala o pár riadkov vyššie – pocit slobody :)“
Zatiaľ po tých štyroch mesiacoch od svadby sú ešte odložené doma, ešte uvidíme aký osud ich postretne 😉
Ak by som mala opísať Wedding Couture troma slovami, boli by to tieto: ľudskosť, spoľahlivosť a ochota.
A preto by som stopercentne odporúčala Wedding Couture aj ostatným nevestám. Možno v istom okamihu bude mať nevesta pred svadbou pocit, že je to toho veľa okolo zariaďovania svadby, okolo plánovania, že bude mať chuť zakričať veď je to len JEDEN deň, a vtedy by mala myslieť hlavne na seba – výber svadobného salónu, kde jej ušijú nádherné šaty podľa jej najtajnejších snov, kde ju nasmerujú, poradia a tým pádom aj v dobrom slove upokoja, je to najlepšie, čo sa je môže prihodiť –

 


keď sa jej budú známi pýtať, ako stoja s prípravou na svadbu, pri pomyslení na šaty sa bude môcť stoicky usmiať a povedať – Tak tie budú nádherné!