ebook
Stiahnite si zadarmo!
11 faktov, ktoré musíte vedieť, aby výber Vašich svadobných šiat neskončil fiaskom

Hľadáte svadobné šaty? Ste si istá, že naozaj viete čo pristane Vašej postave? Neriskujte a ZADARMO si stiahnite nášho sprievodcu, vďaka ktorému si jednoducho a rýchlo vyberiete dokonalé šaty.

Stiahni TU!
Odoslaním emailu súhlasím so zaslaním informácií od Salón Renky podľa § 62 ods.2 zákona 351/2011. Nezasielame spam a neposkytujeme iným stranám.

Príbeh
MAJKY z Bratislavy

O svadobných šatách som uvažovala už dávno pred svadbou a chcela som byť za princeznú, ale nie zase vyzerať ako torta 🙂
Chcela som, aby boli Á-čkového strihu, mali čipku, vlečku, ktorá sa dá vypnúť a španielsky závoj a vzadu malé gombíky po celej dĺžke šiat. Prvýkrát som uvažovala o vlastných šatách, keď som vás stretla na svadobnej výstave a videla, že …

 


…aj žena, ktorá nemá dokonalú postavu a výšku, môže vyzerať úžasne a nemusí mať presne nalinkované niečo podľa módy, ale je na nej, čo na šatách chce mať a čo zasa nie.


 
Pretože nemám práve „modelkovský typ“ postavy tak som vedela, že nájsť vyhovujúce šaty bude pre mňa veľký problém. Ďalším dôvodom pre vlastné šaty bolo to, že som nechcela vzadu šnurovačku čo práve väčšina šiat z požičovní má.
Keď som zistila, že si môžem skombinovať veci, ktoré sa mi páčia z niekoľkých typov šiat a budú presne na moju výšku tak bolo rozhodnuté, že chcem vlastné šaty od Vás. Na svadobnej výstave v Inchebe v roku 2015 som vás stretla prvýkrát a keď som videla tie úžasné šaty za viac ako prijateľnú sumu, tak bolo rozhodnuté, že vás oslovím ohľadne cenovej ponuky na moje šaty.
Následne som sledovala Vašu stránku aj fan page na FB. A keď ste koncom roku 2015 dali oznam, že prijímate ešte termíny na konzultáciu na rok 2016, tak som Vám hneď napísala, aby som si rezervovala termín.
Prvá návšteva bola 23.1.2016 a mám pocit ako keby to bolo včera.

 


Cítila som sa ako v rozprávke, ten huňatý koberec, všetko také útulné, prívetivý personál, šaty ktoré tam boli a ukážku, ktoré ste už ušili alebo dokončovali, obrovské zrkadlo 🙂


 
Vaša trpezlivosť pri výbere čipky, značenie čo na šatách chcem a naopak čo nie. Myslím, že sme tam boli skoro 2 hodiny a z Vašej strany nebol ani náznak netrpezlivosti alebo súrenia napriek tomu, že Renátka cestovala späť domov do Košíc.
Keď sme už mali ako takú predstavu o šatách, tak sme prešli na závoj a to bola ďalšia polhodina 🙂
Keby som mohla hneď si to zopakujem, lebo je to spomienka ktorá nevybledne.

 


A dúfam, že keď budem mať dcéru, budete ešte existovať, aby mohla zažiť ten istý pocit ako ja a tešiť sa ešte viac na svoj veľký deň.


 
Páčilo sa mi, že ste nezasahovali výrazne do toho, čo som si vybrala, ale len jemne korigovali a v prípade, keď som si nevedela vybrať, tak ste mi boli maximálne nápomocné. Keď mi napadlo niečo po stretnutí, tak ste komunikovali ochotne mailom.
Po prvej konzultácii som sa tešila na skúšku, keď už budú šaty ušité a ja si ich budem môcť vyskúšať. Ako sa ale blížila prvá skúška, tak som bola nervóznejšia. Potom, ako som si ale šaty vyskúšala, tak som vedela, že je to presne to, čo som chcela a po čom som túžila.

 


Moje predstavy sa stali skutočnosťou a práve vďaka Vám.


 
Následne som sa na každú skúšku šiat tešila stále viac a viac, pretože bolo z Vašej strany vidieť, že nie som len ďalšia v poradí. Katka sa mi dôkladne venovala na každej skúške a videla som, že sa na môj veľký deň teší spolu so mnou. Rovnaký prístup mal aj jej manžel, keď sa riešil svadobný oblek mojej polovičky a každý detail ako na šatách tak aj na obleku bol dotiahnutý k dokonalosti.
Šaty boli ľahučké ako pierko, sukňa mala dokopy 4vrstvy, čo úplne spĺňalo moju predstavu nevyzerať ako torta. Šaty sadli ako uliate, nič ma neškriabalo ani neomínalo. Materiál bol kvalitný a mäkký, nikde mi nič nezavadzalo ani nerozčuľovalo, takže som vedela, že si celý deň užijem lebo sa cítim pohodlne. Šaty a oblek sme preberali deň pred svadbou. Všetko bolo dokonale pripravené a nažehlené. Keď som prišla domov tak som ich vybrala z obalu, aby nebola vlečka pokrčená a nedočkavo vyskúšala závoj 🙂 Veľmi som sa tešila na nasledujúci deň, keď ich budem môcť obliecť a uvidí ma v nich moja polovička.
Šaty boli presne ako som si to predstavovala, boli pohodlné, nič mi nezavadzalo, nebála som sa o ne, čo keď sa mi poškodia a pod.

 


Tak som si ich celý ten deň užívala, že som sa ani neprezliekala po polnoci, veď načo, keď boli ako moja druhá koža 🙂


 
To, že som sa nestresovala, čo keď ich náhodou poškodím, a že boli šité presne na mňa. Vyniklo to, čo malo, a čo malo ostať skryté, bolo tak opticky prekryté, že som v nich vyzerala lepšie ako v skutočnosti bez nich 🙂
Ešte nie som rozhodnutá čo s nimi spravím ale viem, že venovanie, ktoré je v nich všité si v prípade predaja odložím 🙂 Neviem sa s nim rozlúčiť 🙂

 


Len tri slová ktoré charakterizujú Wedding Couture? 🙂 Neskutočná ústretovosť, ochota a prispôsobivosť v termínoch, skvelá cena, kvalitný materiál.


Keď som odchádzala z domu na fotenie, tak som bola nervózna, či je všetko ako má byť a či sa budem polovičke páčiť. Keďže ma na fotenie viezol môj švagor, tak som sa opýtala, či môže byť 🙂 Odpoveď bola: jasné. Keď sa každú chvíľku pozeral do späťáku, tak som vedela, že je to bez chybičky.

 


Keď sme dorazili na fotenie a videla sa som môjho budúceho manžela v obleku od Vás tak sa mi roztriasli kolená.


Bola som zvedavá či je na tom podobne a na odpoveď som nemusela dlho čakať. Videla som, že sa mu šaty páčia rovnako ako mne, keď mi odovzdával kyticu, kedy mi to aj zároveň povedal 🙂
Samozrejme by som Wedding Couture odporúčila ďalej, už sa tak dvakrát stalo a budem v tom pokračovať 🙂

 


Pretože každá žena má právo cítiť sa vo svoj svadobný deň ako princezná a vďaka Vám sa to splní do bodky.


Šaty a závoj mali veľký úspech aj u hostí a gratulantov, keďže všetko do seba perfektne zapadalo, čipka na šatách korešpondovala s čipkou na závoji aj keď bola odlišná.
Viem, že v každej mojej odpovedi je smajlík, ale nedalo sa mi neodpovedať bez pozitívnych emócií, ktoré vo mne ostali a vždy keď si na Vás spomeniem, tak sa musím len usmievať, lebo aj Vám vďačím, že môj svadobný deň bol kúzelný 🙂 :-*

 

 

Komentáre

comments

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.