PríbehZUZANKY z Košíc

O svadobných šatách som snívala od detstva asi ako každé dievčatko. Hlavne, aby boli krásne, biele s nadýchanou sukňou. O vlastných svadobných šatách na mieru som rozmýšľala už pár rokov pred svadbou, keďže som vždy mala problém s kúpou akýchkoľvek šiat.
Prvým dôvodom mať vlastné šaty bolo aby mi presne sadli na moju postavu. A druhým dôvodom bolo (aj napriek tomu, že hotových šiat je veľké množstvo) aby mali všetko podľa mojich predstáv: nadýchanú sukňu, čipku, odhalený chrbát, dlhšie rukávy. Aby som sa v nich cítila pohodlne a uvoľnene a aby zároveň zakryli, čo som chcela zakryť a odhalili čo som chcela odhaliť 🙂
O salóne Wedding Couture som sa dozvedela od kamarátov. Navštívila som ho začiatkom roka 2016 a môj prvý dojem bol príjemný.

 


Majiteľka Renátka bola veľmi príjemná a nápomocná počas celého procesu výroby šiat (napokon za veľa detailov na šatách vďačím práve jej kreativite a radám)…


 

Celý salón pôsobil slávnostným dojmom a začala som sa cítiť ako naozajstná budúca nevesta 🙂 Na prvom stretnutí som bola oboznámená so všetkým podstatným. Skúšky som absolvovala asi 3 alebo 4, počas ktorých sme vyladili všetky detaily, dokonca až nad moje očakávanie bol prístup Renátky naozaj profesionálny.

 


Nechcela nechať nič na náhodu a stále mi opakovala, že ja sa musím v šatách cítiť pohodlne a nič ma nesmie obmedzovať a že ak niečo nesedí, všetko sa dá upraviť.


 

V šatách som sa cítila krásne, boli nadýchané, žiarivé, ľahké, pohodlné na chodenie a tancovanie. Pocity pri preberaní šiat som mala plné očakávaní, či sa v nich budem páčiť môjmu budúcemu manželovi.

 


A zároveň som bola šťastná, že sú šaty ešte krajšie ako som si predstavovala.


 

Šaty počas svadby chválili asi všetci hostia, tak čo viac som si mohla priať. Okrem toho som v nich tancovala po celý čas a nemala som s nimi vôbec žiadny problém. Všetko držalo, kde malo.
Jednou z výhod mať vlastné svadobné šaty bolo, že som nemusela byť v časovom strese, keďže sme sa fotili v svadobný týždeň a predpokladám, že s požičovňou by to bolo zložitejšie. Druhá vec bola, že som sa nemusela obávať poškodenia, aj keď som si na nich dávala samozrejme pozor.
Šaty mám momentálne ešte stále doma, aj napriek tomu, že by som ich chcela predať, stále sa na nich chodím pozerať a mám taký pocit, že ešte chvíľku ich chcem mať pri sebe. 🙂
Ústretovosť, profesionalita, kreativita- slová, ktoré charakterizujú svadobný ateliér Wedding Couture.
V každom prípade, ak chce mať nevesta šaty presne podľa svojich predstáv, profesionálne spracované, tak jednoznačne Váš salón je tá správna voľba.