Príbeh ADELKY z Košíc

O svadobných šatách som začala uvažovať, keď sme si určili termín svadby. Moja predstava nebola jasná, ale chcela som niečo výnimočné…šaty, v ktorých sa budem cítiť raz za život ako princezná 🙂 Preto mi netrvalo dlho, kým som prišla nato, že chcem vlastné svadobné šaty. Tiež som si myslela, že v svadobných salónoch si nebudem vedieť vybrať, ktoré šaty sú tie moje, no mýlila som sa, žiadne šaty ma neohúrili, a aj preto som sa rozhodla pre vlastné. Nie menej dôležitým dôvodom bolo, že svadobné fotky sme chceli fotiť až po svadbe.
Po chvíľke strávenej na googli som našla Svadobný ateliér Wedding Couture. Dohodli sme si stretnutie a v decembri roku 2016 sme sa stretli prvýkrát. Z prvého stretnutia som mala príjemný dojem, v salóne som sa cítila veľmi dobre, útulne :).

 


Moje prvé pocity len potvrdili, že šaty chcem mať práve zo Svadobného ateliéru Wedding Couture.


 

Nemala som však jasnú predstavu o svojich svadobných šatách, tak som si nechala poradiť priamo v ateliéri. A potom to už išlo rýchlo. Nasledovali skúšky šiat. To, na čom sme sa dohodli na jednej skúške, na tej ďalšej bolo pripravené na skúšanie a tak všetko prebiehalo bez problémov.
Keď boli šaty hotové sadli mi ako uliate, boli moje, originálne, rozprávkové. Naoko síce pôsobili ťažko, ale pri nosení boli ľahučké a príjemné. Zároveň to bol zvláštny pocit, ktorý neviem ani opísať, ale každopádne príjemný :). Asi vtedy som si uvedomila:

 


„Ja sa o pár dni naozaj vydávam!“ 🙂  


 

Na svadbe som sa v šatách opäť cítila úžasne, mali veľký obdiv. Nemusela som sa obávať, že s nimi niečo spravím, že sa poškodia, veď sú moje. A fotenie sme odložili až na pondelok po svadbe.
Odvtedy visia v skrini, rada by som ich posunula niekomu, kto sa v nich bude cítiť rovnako rozprávkovo ako ja. Ale priznám sa, bude mi za nimi smutno 🙂
Viem, že vďaka profesionalite, ústretovosti a precíznosti môžem odporúčať Svadobný ateliér Wedding Couture ostatným nevestám. Svadobné šaty sú základ pre každú nevestu. Nech si každá nevesta vyberie také šaty aké ju vystihujú a v ktorých sa bude dobre cítiť. Svadobný ateliér Wedding Couture vám s výberom určite pomôže a nebojte sa na všetko pýtať.
Na záver niečo čo sa mi nepáčilo? Čo by som zmenila? Vlastne som zistila, že nemám čo by som vytkla, so službami som bola maximálne spokojná.

 


Materiál, spracovanie, ochota..všetko bolo na jednotku s hviezdičkou 🙂