PríbehSLÁVKY z Bratislavy

Keď si kamarátka dávala šiť šaty v svadobnom ateliéri Wedding Couture, tak som prvykrát začala uvažovať o svojich svadobných šatách aj ja. Vtedy som ešte nevedela, že chcem vlastné svadobné šaty. Nemala som jasnú predstavu, preto by bolo náročné od niekoho chcieť, aby ušil šaty, ktoré som zatiaľ nevedela opísať, ako majú vyzerať. ☺ Nakoniec som sa rozhodla pre vlastné šaty, aj kvôli cene, ktorú pýtajú svadobné salóny za požičanie šiat (keď sa mi šaty, páčili, boli niečim iné, tak stáli toľko, že som si povedala, že za toľko by sa mohli nejaké dať aj ušiť ☺).
Vtedy som si spomenula na moju kamarátku a Wedding Couture. Dohodla som si stretnutie a na jar 2016 som prišla k Vám.

 


Prvý dojem bol veľmi pozitívny, páčilo sa mi nadšenie s akým ste pristupovali k mojim požiadavkám.


 

Vzali ste mi miery, ponúkli ste mi farebné aj materiálové (katalóg s krajkami) možnosti. Keď sme nenašli takú, ktorá by vyhovovala, dostala som prísľub, že sa pokúsite nájsť takú, aby spĺňala moju predstavu. A sľub ste aj splnili.

 


Aj keď to pôvodne malo byť nezávätné stretnutie, ja som už vedela, že chcem šaty od Vás.


 

Skúšky prebiehali na pobočke pri Bratislave, aj keď samotné šaty sa šijú v Košiciach. Pri každej skúške som mala pocit, že mi presne rozumiete, čo by som ešte chcela upraviť. Nikdy som nemala pocit, že „už fakt vymýšľam“.

 


Pristupovali ste ku mne presne tak, ako asi každá nevesta očakáva – chce aby sa prihliadalo na každú maličkosť, ktorá je pre ňu dôležitá.


 

Napokon boli moje šaty výnimočné, vzdušné, iné, vystihujúce mňa, slovenské – elegantne folklórne, dokonalé. „Tak a môžem sa vydávať“, pomyslela som si. Tešila som sa kedy si ich konečne budem môcť obliecť a na to, že sa, pri všetkej skromnosti, budem páčiť.
Na svadbe som bola veľmi spokojná, šaty mi sedeli, netlačili, nezavadzali. Tým, aké sú strihovo boli veľmi praktické, sukňa sa krásne točila a neprekážali ani keď som tancovala vyzutá.
Celkovo pre mňa bolo najväčšou výhodou to, že aj keď som na začiatku predstavu o šatách nemala, tak keď už som prišla nato, čo by som chcela, tak som to mohla mať bez kompromisov. A určite aj cena za požičanie v porovnaní s tým, aké šaty môžte maž a budú Vaše vlastné.
Tie moje by som si najradšej nechala ☺, ale ostali by nevyužité v skrini, čo by bola obrovská škoda. Takže ich musím predať. No k tomuto kroku som sa odhodlala až takmer rok po našej svadbe.
Ak sa rozhodnete pre Wedding Couture, môžete vidieť nadšenie pre prácu, energiu (extrémne pozitivínu) a profesionalitu. Preto úprimne odporúčam ostatným nevestám.

 


Ja som bola spokojná na 100% s Vašim prístupom ku mne a s výsledkom Vašej práce.