ebook
Stiahnite si zadarmo!
11 faktov, ktoré musíte vedieť, aby výber Vašich svadobných šiat neskončil fiaskom

Hľadáte svadobné šaty? Ste si istá, že naozaj viete čo pristane Vašej postave? Neriskujte a ZADARMO si stiahnite nášho sprievodcu, vďaka ktorému si jednoducho a rýchlo vyberiete dokonalé šaty.

Stiahni TU!
Odoslaním emailu súhlasím so zaslaním informácií od Salón Renky podľa § 62 ods.2 zákona 351/2011. Nezasielame spam a neposkytujeme iným stranám.

Príbeh
Janky zo Salzburgu

Svadobné šaty som začala hľadať asi rok pred svadbou. Moja predstava bola mať krásne a jedinečné svadobné šaty. Hneď od prvého momentu som vedela, že budú moje vlastné. Nech to stojí čo to stojí :), vždy som potom túžila.
Dôvod mať vlastné šaty bol ten že, budú originál. A viem že, nikto také isté šaty nikdy nemal a ani nebude mať :). Preto som začala hľadať na internete, kde som sa dozvedela o Vašom salóne.

 


Stačilo pozrieť recenzie a hneď som bola rozhodnutá pre Svadobný ateliér Wedding Couture 🙂


 

Hneď pri prvom stretnutí som sa v salóne cítila veľmi príjemne 🙂 a so službami som bola veľmi spokojná. Všetky skúšky prebiehali podľa mojich predstáv.

 


Hlavne som ocenila ochotu ohľadne termínov


 

kedže žijem v Salzburgu, bolo to pre mňa trocha ťažšie, ale keď sa chce všetko sa dá 🙂 a neľutujem to.
V šatách som sa cítila výborne, materiál bol veľmi príjemný. Presne podľa mojich predstáv. Skoro každý deň po prevzatí som sa na ne pozerala a skúšala ich :), nedalo sa odolať 🙂 🙂
Na svadbe mi šaty všetci chválili, bola som nad mieru spokojná. Veľmi som ocenila, že som sa nemusela báť, že sa s nimi niečo stane a že ich nikto predomnou nemal na sebe.
Ak by som mala Wedding Couture opísať troma slovami, zvolila by som tieto:
ústretovosť, dochvíľnosť, priateľskosť
A ak by som sa mala opäť rozhodnúť, určite by som zasa zvolila Svadobný ateliér Wedding Couture.

 


Odporúčam všetkým budúcim nevestám 🙂


 

 

 

Komentáre

comments

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.