PríbehMIRKY z Nižnej Myšle

O svojich svadobných šatách som premýšľala dlhší čas. Mala som určitú predstavu, veľa nápadov som hľadala tiež na internete. No nevedela som, že nakoniec budem chcieť vlastné šaty.
Nakoniec tým dôvodom bolo, aby boli presne podľa mojich predstáv- moje vysnívané. Od známej som sa neskôr dozvedela o Wedding Couture a som jej zato veľmi vďačná.
Prvý krát som Váš salón navštívila začiatkom mája 2016. Môj prvý dojem bol príjemný , takisto personál na jednotku, páčilo sa mi naozaj všetko. Všetky otázky mi boli zodpovedané dokonca mi bolo aj výborne a ochotne poradené.
Následnú skúšku šiat hodnotím na výbornú.

 


Bolo vidieť, že Vám záleží na každom detaile šiat, čo je super.


 

Šaty mi sadli perfektne, cítila som sa v nich ako princezná, veď boli moje vysnívané. Na svadbe sa moje pocity len opakovali, cítila som sa v nich dobre, aj materiál mi vyhovoval.
Šaty som mala odložené aby ich náhodou môj manžel nevidel skôr, ale nevedela som sa dočkať, kedy si ich oblečiem na náš deň „D“. Nakoniec som sa dočkala a šaty mi každý chválil.

 


Veľmi som ocenila aj to, že som šaty využila aj na fotenie po svadbe.


 

Precíznosť, profesionalita,zodpovednosť. Kvôli týmto trom vlastnostiam by som určite Váš salón odporúčala budúcim nevestám. Každá nevesta chce byť vo svoj deň tá výnimočná a vo vašom salóne sa jej to splní ☺