PríbehSIMONKY zo Spišskej Novej Vsi

Keď som začala uvažovať o svojich svadobných šatách, vedela som, že by mali byť netradično-tradičné :). Chcela som sa hlavne odlišovať, ale na druhej strane byť princeznou :). Vedela som, že na šatách chcem mať ružový detail a veľa čipiek.
Kvôli mojej jasnej predstave som jednoznačne vedela, že chcem vlastné svadobné šaty, chcela som totižto, aby boli výnimočné a hlavne iné, ako všetky ostatné. Potom som sa od kamarátky dozvedela o Svadobnom ateliéri Wedding Couture.
Prvé stretnutie bolo úžasné :). Príjemná pani návrhárka, milá a ochotná. Plnila moje sny do poslednej bodky, odpovedala na všetky moje otázky, poradila, pomohla.

 


Cítila som sa veľmi príjemne, ako keby som bola „doma na kávičke“ u dobrej známej 🙂


 

Navyše prostredie bolo krásne – presne takto si predstavujem svadobný salón.
Nasledovali skúšky. Tie boli opäť, od prvej až po poslednú, tip top. Mimoriadna ochota, skvelý prístup na každej jednej. K tomu materiál, ktorý mi úplne vyhovoval. Vlastne nie je nič, čo by sa mi nepáčilo.
Po skúškach a úpravach mi šaty sadli na mieru. Cítila som sa v nich úžasne. Hneď ako som ich priniesla domov, odložila som ich a nevedela som sa dočkať kedy si ich znovu oblečiem.
V náš veľký deň som sa cítila ako princezná. Síce mi kruh pod šatami troška padal, aj keď som ho stiahla úplne, no potom som ho zaspinkovala a bolo po probléme :). Výhodou mojich vlastných šiat, bolo že som sa mohla odviazať a nemusela som tŕpnuť, že sa zničia a budem ich musieť salónu uhradiť (akoby to bolo v prípade, keby som mala šaty z požičovne) a tiež jednoznačne fotenie.
Šaty boli súčasťou môjho veľkého dňa, preto si ich rada odložím.
Svadobný ateliér Wedding Couture by som vedela opísať troma slovami: zodpovednosť, precíznosť, kvalita. A samozrejme zábava pri každej skúške šiat ☺. Alebo jednoduchšie:

 


Wedding Couture je TOP široko ďaleko, a preto by som ho rada odporučila ostatným nevestám.