PríbehMAJKY z Vrábel

O svojích svadobých šatách som začala uvažovať, až keď som pochopila, že ich budem potrebovať, lebo sa idem vydávať. Najprv som nemala žiadnu predstavu, tak som si začala pozerať rôzne šaty na internete. A to čo sa mi páčilo bola jemnosť, jednoduchosť a čipka.

 


Najprv som skúšala rôzne svadobné salóny, ale nič mi nesedelo tak, ako by som si predstavovala.


 

Bola som z toho dosť smutná, a tak mi manžel navrhol, aby som si ich dala radšej ušiť. Dôvodom bolo, že som nenašla šaty, ktoré by sa mi páčili od A po Z. A kedže som si istá, že som sa vydala len raz za život, tak som si dopriala istotu.
O Vašom salóne som sa dozvedela cez internet. Prvý krát sme Vás navštívili ešte v Košiciach, pár mesiacov pred svadbou. Bolo to veľmi príjemne stretnutie. Personál priateľsky so snahou vo všetkom pomôcť a poradiť. Prostredie bolo veľmi pekné, bolo cítiť svadobnú atmosféru, kde keď si človek oblečie svadobné šaty, už sa vidí pred oltárom.

 


Šaty u Vás boli rôznorodé, vedeli sme si pozrieť Vašu prácu a nakombinovať to, po čom som túžila.


 

Po prvej návšteve som sa len uistila že som sa rozhodla správne. S pomocou pani Renátky a jej skúsenosti sme nakoniec došli do istej predstavy, ako by to malo vyzerať. Odchádzala som veľmi vzrušená a spokojná s veľkým očakávaním, ako to dopadne.
Čo sa týka skúšok bolo skvelé, že sme mali na výber, či prídeme na skúšku do Košíc alebo do Šamorína, nakoľko sme dosť cestovali a raz sme boli na východe inokedy na západe.

 


Vždy sa nám vedeli prispôsobiť a boli tam, kde sme potrebovali.


 

Zo šiat som bola nadšená, cítila som sa ako princezná. Boli ako ušité na mňa 😀 a vystihovali ma. Veľmi som sa tešila na deň, kedy si ich vezmem domov. Zároveň som sa aj trošku obávala posledných úprav. Ale všetko bolo skvelé. Hneď ako som s nimi prišla domov, musela som si ich obliecť znova a po pravde, ani som si ich nechcela vyzliecť. Ale bohužiaľ spať som v nich ísť nemohla 🙂
Je pravda, že som sa na nich dosť často pozerala, čo veľmi neodporúčam budúcim nevestám, pretože potom začínajú pochybnosti, či sú to tie správne šaty. Tak asi 2 dni pred svadbou som si povedala DOSŤ, už sa na nich ani nepozriem. A spravila som dobre. Najbližšie som ich uvidela a obliekla si ich až v deň svadby a cítila som sa nádherne.
So šatami som bola spokojná, vydržala som v nich až do 8 ráno bez prezlečenia, kedže sme mali svadbu v Poľsku, kde sú iné tradície a nemala som s tým problém.
Výhody vidím v tom, že sme sa mohli a aj boli fotiť až pár dní po svadbe, a nemala som strach z nejakého poškodenia šiat, kedže boli moje.
Ich osud nechám na moje cítenie. Zatiaľ ich mám ešte doma, a čo bude ďalej, uvidím. Ak by som nimi spravila niekomu radosť tak nevylučujem, že by som ich mohla aj predať, možno požičať, darovať, podľa toho, čo mi povie v danú chvíľu moje vnútro. 🙂
A čo Vás vystihuje? Profesionalita, snaživosť a ľudskosť.
Určite odporúčam svadobný ateliér Wedding Couture všetkým nevestám, ktoré uvažujú o šatách na mieru. Je pravdou, že iný salón som neskúsila, ale po skúsenosti s Vami, ani nemám za potrebu.

 


Okrem mojich šiat vyriešili aj manželov svadobný a posvadobný oblek, z ktorého je šťastný hádam aj viac ako ja, a vždy všetkým tvrdí, že niet nad oblek na mieru, ktorý mu ušili v tomto salóne.


 

Ako som písala už vyššie, jednoznačne by som odporučila Wedding Couture kvôli profesionalite, prístupe a výsledku, ktorý určite stojí za to.