ebook
Stiahnite si zadarmo!
11 faktov, ktoré musíte vedieť, aby výber Vašich svadobných šiat neskončil fiaskom

Hľadáte svadobné šaty? Ste si istá, že naozaj viete čo pristane Vašej postave? Neriskujte a ZADARMO si stiahnite nášho sprievodcu, vďaka ktorému si jednoducho a rýchlo vyberiete dokonalé šaty.

Stiahni TU!
Odoslaním emailu súhlasím so zaslaním informácií od Salón Renky podľa § 62 ods.2 zákona 351/2011. Nezasielame spam a neposkytujeme iným stranám.

Príbeh
MONIKY z Bardejova

Hneď, keď sme sa rozprávali s partnerom (už manželom) o dátume svadby , som začala uvažovať nad mojimi svadobnými šatami. Hneď som vedela, že chcem vlastné šaty, pretože som ich chcela mať presne podľa svojich predstáv, chcela som aby mi pekne sedeli, aby boli na mieru .
Tak som si na internete našla Svadobný ateliér Wedding Couture a dohodla si prvé stretnutie. To trvalo dve a pol hodiny, no Katka bola úžasná a milá. Mnohokrát mi pomohla rozhodnúť sa. K tomu útulný salónik s bielym koberčekom a všade okolo svadobné šaty. Bolo to úžasné, ostala som veľmi milo prekvapená. Hlavne z Katky. Kvôli jej ochote pomôcť a zhovorčivosti. 😘
Moje šatky mi sadli veľmi dobre už na prvej skúške. Pár detailov bolo potrebné opraviť, no keď som už po ne prišla,, tak všetko super sedelo! ☺ Šatky boli jednoducho nádherné, nikde ma neťahali, perfektne sedeli, materiál bol príjemný na dotyk a boli krásne snehovo biele.

 


Boli presne také, aké som si predstavovala ☺


 

Jaj. Keď som si ich zobrala domov, tak som sa už nevedela dočkať, kedy si ich oblečiem. Pred svadbou som na ne chodievala pozerať každý deň, no obliekla som ich už až na svadbu. Na svadbe som síce zistila, že vlečka je predsa len príliš dlhá a ťahala som ju po zemi, no aj tak som bola spokojná ☺. Po svadbe som si ich obliekla ešte raz a to na fotenie. Odvtedy ich mám odložené doma, no nakoniec ich asi predám.
Spoľahlivosť, usilovnosť a dokonalosť, to sú slová ktoré sa mi stále vybavia, keď si spomeniem na spoluprácu so Svadobným salónom Wedding Couture.

 


Takže baby, ak sa neviete rozhodnúť aké šaty, tak sa spojte s Wedding Couture, určite vám pomôžu a ušijú šaty podľa predstáv ☺


 

 

Komentáre

comments

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.