ebook
Stiahnite si zadarmo!
11 faktov, ktoré musíte vedieť, aby výber Vašich svadobných šiat neskončil fiaskom

Hľadáte svadobné šaty? Ste si istá, že naozaj viete čo pristane Vašej postave? Neriskujte a ZADARMO si stiahnite nášho sprievodcu, vďaka ktorému si jednoducho a rýchlo vyberiete dokonalé šaty.

Stiahni TU!
Odoslaním emailu súhlasím so zaslaním informácií od Salón Renky podľa § 62 ods.2 zákona 351/2011. Nezasielame spam a neposkytujeme iným stranám.

Príbeh
NAĎKY z Bratislavy

Svadobné šaty som si predstavovala už ako malá, keď sme sa hrali na nevesty.

 


Vždy som chcela veľkú sukňu ako mali princezné v rozprávkach.


 

Keď ma priateľ požiadal o ruku, táto predstava z detstva sa vrátila a začala som hľadať.. Najskôr som navštívila svadobný salón, aby som zistila, aký typ šiat mi sedí, či tá veľká sukňa bude dobrou voľbou, či ma niektoré šaty oslovia. Na trhu je veľa krásnych šiat a chvíľu som váhala či požičať alebo mať vlastné.

 


Ale nakoniec zvíťazila túžba po vlastných, ktoré budú len moje..


 

V prvom rade bo hlavný dôvod ten, že budú len moje. Že si môžem navrhnúť detaily, ktoré sa mi páčia a nemusím robiť kompromis, či radšej požičať šaty napr. s čipkou a bez výstrihu na chrbte alebo s výstrihom ale bez čipky… A v neposlednom rade ten, že mi ostanú a môžem sa rozhodnúť čo s nimi ďalej.
O Vašom ateliéri som sa dozvedela od kamarátky. Riešili sme otázku, že keď už vlastné šaty, tak odkiaľ? Ukázala mi fotky jej kamošky, ktorá už mala po svadbe a šaty dávala šiť u Vás. Keďže sa mi páčili, skúsila som napísať..
Navštívila som Vás po prvotnej mailovej komunikácii asi tri mesiace pred svadbou. Salón bol veľmi príjemný, mäkký koberec, sedačka, krásne vystavené šaty. Prvý dojem bol veľmi dobrý, cítila som sa uvoľnene a keď sme sa začali rozprávať o mojich šatách, vyberať čipku a skúšať, už som vedela že komunikácia bude bez problémov..
Po prvej návšteve som sa začala tešiť na svoje šaty. Katka bola veľmi milá a všetky detaily sme si spolu prešli a prediskutovali. Na skúšky som sa tešila.

 


Pred prvou skúškou som bola plná očakávaní a trošku som sa aj bála ako budú šaty vyzerať. Ale obavy boli zbytočné, pretože šaty mi sedeli a boli presne také, aké som ich chcela …


 

Počas ďalších skúšok sme už len dolaďovali drobné detaily, ktorých nebolo veľa. Šaty boli krásne biele, ľahké, mohla som sa pohodlne hýbať, nič ma netlačilo ani neobmedzovalo. V tej veľkej tylovej sukni som sa cítila ako princezná. Keď som sa videla prvý krát v zrkadle, vedela som že to bola dobrá voľba..

 


Pri preberaní šiat mi bolo ľúto, že už nebude žiadna ďalšia skúška, pretože skúšky boli veľmi príjemné.


 

Zároveň som sa tešila že si ich už beriem domov. Šaty som odložila a o pár dní obliekla na svadbu 🙂 Ao šatami som bola počas svadby veľmi spokojná. Mala som ich počas celej svadby, po polnoci som len odložila vrchnú tylovú sukňu, ktorá bola ušitá zvlášť a závoj a ďalej sa zabávala.
Nemusela som sa báť či sa im niečo stane, užívala som si svadbu. Zatiaľ som šaty viac nevyužila, ale plánujem 🙂 Sú zatiaľ odložené v skrini, občas je to príjemný pocit pozrieť sa na ne a pripomenúť si tie pekné momenty. A stále si ich môžete obliecť :)))
3 charakteristické slová- spoľahlivosť, šikovnosť, pohoda pri stretnutiach
Určite svadobný ateliér Wedding Couture odporúčam všetkým nevestám. Bola to veľmi príjemná časť svadobných príprav a bola som s Vami veľmi spokojná.

 

 

Komentáre

comments

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.