PríbehTINKY zo Zvolena

Väčšina dievčat si svoje svadobné šaty predstavuje už od detstva. Reálna predstava „tých pravých“ však začala vznikať po tom, ako ma môj -teraz už- manžel požiadal o ruku :). Vždy som cítila, že by som mala radšej svoje vlastné svadobné šaty, teda také, ktoré budú len moje a ktoré mi ostanú aj po svadbe ako krásna spomienka.

 


Dôvodom pre vlastné šaty bola ich jedinečnosť, skutočnosť, že mi sadnú ako uliate a dajú sa na nich uplatniť všetky sny a predstavy.


 
O Wedding Couture som sa dozvedela z internetových fór, diskusií a stránok pre nevesty, kde mal vynikajúce meno. Do salónu som prišla prvý krát v januári, teda pol roka pred svadbou. Už prvá návšteva ma presvedčila, že som sa rozhodla správne. Prostredie salónu bolo veľmi príjemné, personál, v mojom prípade Renátka, bol úplne úžasný. Všetko sme prebrali, prediskutovali, vypočula si všetky naše predstavy, otázky a na všetko trpezlivo a ochotne odpovedala. Vyskúšala som pár šiat, aby sme vybrali konečnú farbu aj materiál, porozprávali sme sa o doplnkoch. Lepšie som si to už ani nevedela predstaviť :).

 


Po prvej návšteve som mala úžasné pocity, videla som, že som našla človeka, ktorý dokázal pochopiť všetky moje predstavy 🙂


 
Nemôžem povedať, čo sa mi nepáčilo, pretože všetko bolo super. Skúšky prebiehali skvele, tešila som sa na ne jednak kvôli netrpezlivej radosti a túžbe vidieť šatičky, jednak kvôli skvelej atmosfére, kedy som išla do salónu ako za dobrou kamarátkou. Šaty boli jednoducho skvelé. Krásne, pohodlné, presne také, ba ešte úžasnejšie, ako som si ich vysnívala. Moje šatičky boli z bieleho saténu, nádherne teda žiarili a zároveň sa nosili veľmi pohodlne :).

 


Aj vlečka, ktorú som veľmi túžila mať, bola ušitá tak, že absolútne nebránila pohybu.. Jednoducho, človek akoby sa v nich vznášal 🙂


 
Nevedela som sa dočkať svadobného dňa, kedy šaty uvidí aj môj nastávajúci. Bolo to skutočne ťažké vydržať a nepochváliť sa s nimi ešte pred svadbou. Počas svadby som so šatami bola nadmieru spokojná :). Boli ľahké (hoci by niekto mohol mať zo saténu strach), príjemné, nemusela som sa nijak obmedzovať a dávať na ne prehnaný pozor.
Absolvovali fotenie v záhrade, „akčný“ novomaželský tanec a skvelú zábavu, pričom všetko vydržali na jednotku :). A, samozrejme, manžel, všetci hostia aj známi ich veľmi chválili 🙂
Najväčšou výhodou vlastných šiat pre mňa je bezpochyby to, že sú len moje. Nemusela som sa s nimi po svadbe rozlúčiť, či pozerať, ktorá iná nevesta ich bude mať oblečené. Stále ich mám zavesené v izbe a teším sa, ako si ich na naše výročie budem môcť znovu obliecť.
Šatky si rozhodne odložím. S manželom sme sa zhodli, že v deň výročia si naše „svadobné outfity“ opäť vyskúšame.

 


Wedding Couture= dokonalé svadobné šaty


 
Na salón mám len tie najlepšie spomienky. Doma mi ich pripomínajú krásne šaty a v hlave vedomie, že som ich tvorbu zverila do rúk tým najlepším odborníkom, ktorí sú zároveň aj skvelými ľuďmi.
Vaše služby odporúčam všetkými desiatimi :). Nevesta návštevou vo Vašom salóne získa to, po čom určite každá túži- nádherné svadobné šaty presne podľa svojich snov a predstáv, výborný a milý prístup a pocit, že ste tu pre ňu a pomôžete jej s tým, aby sa stala tou najkrajšou nevestou 🙂