Príbeh KATKY z Košíc

Keď ma môj vtedy priateľ požiadal o ruku, nevedela som si predstaviť žiadne šaty na sebe. Bála som sa toho, že čo a ako. Hlavne som sa vždy bála bielej farby :D. Nemala som žiadnu predstavu, ale začala som si prezerať obrázky na internete a premýšľať, čo sa mi páči. Zistila som, že skoro nič. Nakoniec som uvidela pár, z ktorých mi padla sánka a povedala som si: “tak toto si viem predstaviť!“ A najlepšie ich skombinovať.
Vtedy som nevedela či chcem vlastné šaty alebo nie. Asi preto že mám nerozhodnú povahu. Takže vybrať jeden štýl bolo skoro nemožné.

 


Hlavne som ale chcela niečo originálne, niečo čo som ešte na nikom nevidela. A k tomu som mala svoje praktické požiadavky.


 

Tak sa časom vykryštalizovalo, že bude najlepšie, ak budem mať svoje šaty.
Postupne som si vytvorila v hlave idylku šiat. Presne také, ako chcem. No vedela som, že ich nikde nekúpim, že sú jednoducho špecifické. Dúfala som, že aspoň niektoré z mojich túžob nakoniec budú moje šaty mať.

 


Vtedy sa mi ani len nesnívalo, že ich budem mať presne podľa svojich predstáv.


 

Vtedy mi mamka poslala link na Svadobný ateliér Wedding Couture so slovami: „o tomto salóne som čítala, majú super príbehy :D“.
Dohodla som si stretnutie, Renka nás milo privítala. Prvý dojem bol veľmi príjemný, ale oveľa viac ma potešil samotný prístup. Všetky moje požiadavky zrazu vyzerali splniteľne. To, s čím v salóne ešte nemali skúsenosti neodvrhli, ale hľadali spôsoby ako to spraviť. Moje nadšenie, že som nebola odpalkovaná bolo okamžite veľké ☺, pretože svoje túžby som vyslovila iba s malou dušičkou.
Oborvitánsky mi tiež pomohla ich flexibilita a ochota. Nie som permanentne v Košiciach, takže si takýto prístup naozaj veľmi vážim.
Na skúškach som už videla, že mi splnili aj nečakané.

 


Ani som nedúfala, že nájdem niekoho, kto mi šaty ušije presne podľa mojich predstáv. A ja som tých predstáv a požiadaviek mala brutál veľa! ☺


 

Aj také na ktoré ozaj mohli povedať, že tak toto sa nedá. Ale nepovedali, namiesto toho našli spôsob ako to spraviť. Neskutočné ☺. Niečo také sa dnes často nevidí!
Nakoniec boli šaty nádherné! Obliekla som si ich a ani som ich nechcela dať dole. Dlhokánska vlečka, hladký príjemný satén, tylové rukávy s čipkou (ktorá „nekusala“ ☺), krásne a pritom stále jednoduché. Boli pohodlné a tým, že boli presne pre mňa, ani som necítila, že ich mám na sebe. Cítila som sa tak ÚŽASNE. Neťahali, netlačili, ľahúnko sa v nich hýbalo a pritom boli impozantné. Čipka a satén = dokonalá kombinácia.
Domov som si ich vzala až noc pred svadbou, keďže som sa ozvala dosť neskoro a baby na nich robili dni a noci aby všetko stíhali. Ale som rada že to bolo tak, lebo keby som ich dostal skôr, na svadbe by už boli obnosené :D.
Na svadbe som bola so šatami veľmi spokojná, nevedela som si ich vynachváliť a naši hostia dopozerať :D.
Pre mňa bolo najväčšou výhodou, že sa mi splnili moje predstavy.

 


Mala som presne to, čo som si vysnívala. A tiež pocit, keď som ich mala na sebe.


 

Nemusela som o nich báť, že ich zašpiním, alebo niečo iné. To bol nepredstaviteľný luxus na novembrovej svadbe ☺.
Zatiaľ ešte neviem aký bude ich osud. Chcela by som ešte pár fotiek, ale uvidíme, či na ne prehovorím chlapa :D.
Pre mňa moje svadobné šaty predstavovali splnené sny, luxus a kvalitu.
A na záver príbehu mojich svadobných šiat, by som sa rada podelila o pár slov. Vlastne ani neviem kde začať. Bola som nadmieru spokojná a ťažko len opísať pocity spojené od začiatku spolupráce so Svadobným ateliérom Wedding Couture až po koniec a samotnú svadbu. Najviac sa mi asi zarylo v mysli to, ako som trvala na funkcii šiat a chcela určitý výzor, čo sa nedalo veľmi skĺbiť. Sedeli sme všetci v salóne a bol to moment, kedy sme nevedeli čoho sa vzdať. Potom mi bolo povedané: „Prídem na to, posnažím sa to vymyslieť. Ak to chceš, tak to stojí zato sa nad tým trápiť a skúsiť či by sa to dalo!!! A tak bolo. Mala som svoje šatičky ☺. V salóne zvládli všetky nevestovské stresy a pomohli mi nájsť to čo chcem.
To všetko stojí zato, aby som odporúčala Svadobný ateliér Wedding Couture aj ostatným nevestám. Okrem pocitu bezpečia, že sa o šaty nemusím strachovať, som mala šaty presne na mňa.

 


Za každou pochvalou na šaty som cítila takú malú hrdosť, že to bol môj sen, ktorý som si vymyslela JA ☺.


 

Aj keď som ich nešila ja, hrdosť bola 😀 a tiež radosť z dobrej práce. Preto môžem len odporúčať, mala som úžasnú skúsenosť, neporovnateľne som si to užila a nikdy by som nemenila.