ebook
Stiahnite si zadarmo!
11 faktov, ktoré musíte vedieť, aby výber Vašich svadobných šiat neskončil fiaskom

Hľadáte svadobné šaty? Ste si istá, že naozaj viete čo pristane Vašej postave? Neriskujte a ZADARMO si stiahnite nášho sprievodcu, vďaka ktorému si jednoducho a rýchlo vyberiete dokonalé šaty.

Stiahni TU!
Odoslaním emailu súhlasím so zaslaním informácií od Salón Renky podľa § 62 ods.2 zákona 351/2011. Nezasielame spam a neposkytujeme iným stranám.

Príbeh
PAŤKY z Levoče

Svadobné šaty som začala hľadať už rok a pol pred svadbou. Páčilo sa mi viac štýlov, ale nakoniec som natrafila na také, ktoré mi sedeli pekne na postave a podľa toho som vedela, že takýto štýl chcem.

 

Hľadala som na internete a našla som tie svoje, vysnívané. Korzetové, tylové s čipkou.

 

Rozmýšľala som aj nad požičaním šiat, ale keď som videla v akom stave tie šaty v salónoch sú, tak som si to veľmi rýchlo rozmyslela.

 

Potom som hľadala aj šaty na internete, ktoré som si chcela objednať. Obávala som sa ale, v akej kvalite by mi šaty prišli a či by vôbec vyzerali tak ako na obrázku. Najrozumnejšie riešenie teda bolo, dať si šatky ušiť.

Keďže žijem v UK, merala som sa sama. Mala som obavy, či budú vyzerať tak ako som chcela. Bola som veľmi milo prekvapená, že už na prvej skúške šaty perfektne sedeli.

Upravili sme už len dĺžku a pri druhej skúške som si už šatky brala domov.

Komunikácia bola super. Komunikovali sme iba cez mail, keďže som bola mimo Slovenska.

 

Šaty všetci chválili, bola som nad mieru spokojná.

 

Salónik je moderný a útulný s krásnymi šatkami a super atmosférou:)Najviac sa mi páčilo, že šaty nikto predomnou nemal. Boli jedinečné, nové a presne také, aké som chcela. Materiál bol veľmi príjemný na dotyk.Šatky som využila ešte v pondelok na fotenie svadobných portrétov.

Ak by som sa mala opäť rozhodnúť, určite by som zasa zvolila rovnakú možnosť. Odporúčam všetkým nevestičkám.

 

Patka1Patka4Patka3Patka2Patka6Patka7Patka8Patka5

Komentáre

comments

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.