ebook
Stiahnite si zadarmo!
11 faktov, ktoré musíte vedieť, aby výber Vašich svadobných šiat neskončil fiaskom

Hľadáte svadobné šaty? Ste si istá, že naozaj viete čo pristane Vašej postave? Neriskujte a ZADARMO si stiahnite nášho sprievodcu, vďaka ktorému si jednoducho a rýchlo vyberiete dokonalé šaty.

Stiahni TU!
Odoslaním emailu súhlasím so zaslaním informácií od Salón Renky podľa § 62 ods.2 zákona 351/2011. Nezasielame spam a neposkytujeme iným stranám.

Príbeh
KATKY z Bratislavy

Svadobné šaty som začala riešiť cca 8 mesiacov pred svadbou.

Mojou hlavnou požiadavkou bolo, aby boli moje šaty pekné a dobré zvolené – sedeli na môj typ postavy a pod.

 

 

Vzhľadom na nekonfekčnú postavu a skúsenosťami so spoločenskými šatami v minulosti, som od začiatku vedela, že si šaty chcem dať ušiť.

 

V rozhodovaní bola rozhodujúca flexibilita – teda to, že som nemusela ďaleko cestovať na skúšky šiat. Skutočne veľmi prospešné, že som skúšku mohla abslovovať aj na západnom Slovensku.

 

Oceňujem prozákaznícky prístup, ochotu ku komunikácii – či už mailovej alebo telefonickej, flexibilitu ohľadne termínov. Trochu menej spokojná som bola s termínom odovzdania šiat; mala som obavy, či bude všetko ok a nebude treba niečo meniť.

 

 

Cením si Vašu ochotu a ústretovosť. Viete dať klientovi pocit, že je naozaj klientom a vystupujete milo a profesionálne.

 

Bola som veľmi spokojná s materiálom (išlo o čipku a organzu). Šaty boli veľmi príjemné a ľahučké, nič neškriabalo či netlačilo – čo sa občas pri čipke stáva. Aj počas horúceho dňa som sa v nich cítila pohodlne.

 

Najväčšou výhodou bolo to, že boli šité priamo na mňa, cítila som sa v nich úžasne. Navyše sme sa fotili pár dní po svadbe a nebol s tým problém. Teraz šaty slúžia naďalej – ako kostým anjela v divadelnom súbore.

 

Katka4 Katka3 Katka2 Katka1

Komentáre

comments

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.