PríbehJANKY z Rabče

Reálne som svadobné šaty začala riešiť približne 7 mesiacov pred svadbou. Samozrejme som chcela mať najkrajšie a najoriginálnejšie svadobné šaty, aby boli trendové a hlavne,aby sa mi hodili a zvýraznili moju postavu.

Ako prvú alternatívu som uvažovala, že si šaty objednám cez internet zo zahraničia, lebo som nechcela do nich investovať neskutočné peniaze. Čo som reálne aj urobila, a aj následne oľutovala.
Šaty boli síce pekné, neprišla žiadna atrapa ako sa mnohým stáva, ale boli mi veľké (aj keď som si objednala najmenšiu veľkosť) a nevyhovovali presne mojim predstavám. Takže som ich aj hneď predala a rozhodla som sa, že si dám šaty ušiť.

Najprv som bola dohodnutá s jedným svadobným salónom, že mi ušijú šaty presne na mieru, ale s tým, že šaty si tam oni nechávajú, nedajú sa predať neveste. Čo bol u mňa problém, lebo som si šaty chcela nechať a to z dôvodu financií (čo som počula, tak šité šaty, ktoré Vám zostali boli rovnako drahé ako tie, ktoré ste si požičali) a druhý dôvod bol, že už som s nimi mala iné plány (urobiť si svadobné fotografie na svadobnej ceste).

Možnosť ušiť si svadobné šaty som zvolila vo Vašom salóne práve preto, že šaty ostávajú neveste a aj cenovo to bolo celkom prijateľné. Hoci zo začiatku boli obavy ako to dopadne, nakoľko som Váš svadobný salón vôbec nepoznala. Ale záver bol taký, že som túto voľbu vôbec neoľutovala.

Služby boli výborné. Všetkým mojim požiadavkám bolo vyhovené, nakoľko som žiadala šaty ešte dosť výrazne upraviť a nebol s tým absolútny problém.

Prístup k zákazníčkam bol skvelý, vždy sa dalo dohodnúť na spoločnom stretnutí, vedeli ste sa prispôsobiť zákazníčke, aj keď ste museli cestovať z jedného konca republiky na druhý.

Ďalšia super vec bola, že ste vedeli aj poradiť, oboznámili ste zákazníčky vopred s akými materiálmi pracujete (ukázali aj vizuálne), kde sa šijú šaty, proste výborný férový, profesionálny a priateľský prístup.

Materiál bol veľmi príjemný, hlavne závoj bol z jemného tylu, ktorý nebol tvrdý a nevytváral tak čudný tvar ako som videla na mnohých nevestách.

Aj celkovo v šatách som sa cítila veľmi príjemne, neboli ani moc ťažké, nakoľko bolo na nich veľa kamienkov a veľká sukňa so spodnicami.

Veľkou výhodou bolo to, že aj keď sa mi trošku poškodili (pri tancovaní sa trošku zospodu aj roztrhali) neplatila som za to pokutu, keďže boli moje.

A najväčšou výhodou bolo to, že som si ich mohla obliecť druhýkrát na našej svadobnej ceste a urobiť si tak nádherné exotické fotografie.

Na svadobnej ceste sme boli v talianskej Kalábrii. Svadobné fotky sme si robili priamo na odľahlejšej pláži pri mori a samozrejme aj v mori.

Miestni obyvatelia z nás nespustili oči a všetci nám po talianski gratulovali a priali veľa lásky, čo bolo veľmi milé.

Fotečky sme si robili sami, nakoľko nám všade robí spoločnosť aj náš skvelý statív a samospúšť :)))
Hotelový personál nám tiež pripravil pár prekvapení. Ujo údržbár nás povozil v golfovom autíčku po celom areáli a my sme tak spravili rozruch. Čašníci v reštaurácii, ktorá sa nachádzala hneď pri bazéne špeciálne pre nás pustili veľkú fontánu v bazéne a všetci sa chceli samozrejme s nami fotiť.

Boli to krásne chvíľky, hlavne keď ste stredobodom pozornosti, v nádherných šatách a cítite sa ako princezná :))

Ešte mám určite v pláne si šatičky aspoň raz obliecť, a to na prvé výročie nášho sobáša a urobiť si tak fotografie po roku nášho manželstva (samozrejme ak sa ešte vtedy do nich vmestím :))
 

 

Janka10Janka11Janka4Janka3Janka9Janka8Janka7Janka6Janka5Janka2Janka1