PríbehDIANKY z Košíc

Tak, ako každá nevesta, aj ja som chcela mať také svadobné šaty, pri ktorých každý povie Wau!

 

Keďže nežijem na Slovensku, a tu kde žijem, je výber veľmi slabý, resp. nič som také nenašla a cez internet som riskovať nákup svadobných šiat nechcela, hľadala som na internete, kto by mi ich vedel ušiť na mieru presne tak, ako som si ich predstavovala.

 

Natrafila som na internete na Salón Renky a ozvala som sa p. majiteľke.

Bola som veľmi milo prekvapená ako na úrovni so mnou komunikovala, ako bola ochotná a nemala problém mi šaty urobiť aj na takúto diaľku.

 

V tých mesiacoch vybavovania všetkého, aj keď na diaľku, som bola aj s terajším už mojím manželom až v šoku z niektorých majiteľov, či už hotelov, reštaurácii alebo dizajnérov ako neprofesionálni vedia byť, takže môžem povedať, že p. Renáta bola jediná milá a profesionálna osoba, s ktorou som ohľadom svadby niečo riešila a vedela som, cítila som, že aj keby všetko nakoniec malo zle dopadnúť, šaty budú presne také, ako som chcela.

 

Oceňujem rýchlu komunikáciu a veľmi zrozumiteľnú. Prístup, ktorý každá nevesta v týchto časoch veľmi potrebuje.

 

Nevesty! Bude Vám dobre poradené ak sa neviete v niečom rozhodnúť.

 

Keď som si na skúške obliekla prvý krát moje šaty 4 dni pred svadbou (keďže skôr som na Slovensko prísť nemohla), vtedy mi to všetko došlo. Čo sa vlastne deje, že ja sa vydávam.

 

Jediný krásny pocit okolo svadby pred svadbou, pretože to ostatné boli len samé stresy.

 

Šaty boli nádherné, všetkým sa páčili a všetci boli prekvapení, že cena bola v poriadku na slovenské pomery na to, že boli šité na mieru. Kvalita tiež super.

 

Výhodou vlastných šiat pre mňa určite bolo, že som sa nemusela obmedzovať a byť ako na ihlách, že sa s nimi niečo stane a že ich vrátim poškodené.

 

Ďalšou výhodou vlastných svadobných šiat pre mňa bolo to, že fotky sme išli robiť až o dva dni, poriadne vyspatí a oddýchnutí do Budapešti.

 

Prešli sme komplet celé centrum Budapešti, celý deň, celú noc, cudzí ľudia si nás fotili aj tam sa všetkým ľuďom šaty veľmi páčili a môžem povedať, že na to ako boli šúchané toľko hodín po zemi + svadba, kde boli komplet pošliapané, vydržali naozaj veľa, takže materiál veľmi dobrý.

 

Ak by som sa mala vrátiť v čase a kupovať svadobné šaty, tak by som si vybrala opäť Salón Renky.

 

Dianka10 Dianka9 Polacsekova6 Dianka4 Dianka3 Dianka2 Dianka1Dianka8 Dianka7 Dianka5