PríbehRADKY z Trebišova

Možnosť ušitia šiat som si zvolila preto, lebo ušité šaty sú na mieru a len pre mňa.

Na rozdiel od svadobných salónov, kde sú šaty požičané, nemusia vyhovovať všetkým požiadavkám, nie je možnosť prispôsobenia dĺžky na podlahu, šatám sa týždeň pred svadbou môže niečo stať na inej neveste, šaty je potrebné skoro vrátiť.

Chcela som sa všetkým týmto problémom vyhnúť.

Dala som si ušiť šaty na mieru, nemusela som sa trápiť termínom vrátenia, mohli sme v pokoji naplánovať umelecké fotenie aj dva dni po svadbe a môžem ich využiť kedykoľvek budem potrebovať.

Bolo to to najlepšie rozhodnutie- dať si šaty ušiť.


Zvolila som si salón Renky, pretože som mala pozitívnu skúsenosť zo svadobného veľtrhu v Inchebe.

So službami som bola veľmi spokojná. Požiadavkám ste mi vyhoveli maximálne!
Správanie a prístup je fantastický, veľmi pozitívne hodnotím 🙂

Veľmi sa mi páčilo, že napriek kompikovanému typu šiat a „šibeničnému termínu“ ste moju objednávku prijali a rozhodli sa mi šaty ušiť včas a úplne dokonalé :o)
Rovnako sa mi páčilo, že sa dali dohodnúť termíny skúšok (podotýkam aj cez víkend) tak, aby mi to vyhovovalo, keďže som pracovne mimo Košíc.
Materiál je naozaj kvalitný, na dotyk a pocit na tele príjemný. Pokojná atmosféra a vľúdny otvorený prístup ku zákazníčkam.
Ťažko povedať najväčšiu výhodu, je ich mnoho, no určite medzi ne patrí, že som bola absolútne bez stresu a strachu o šaty, mohla som sa plne sústrediť a užívať si svadobný deň aj dni potom na fotení.

Radka4 Radka3 Radka2 Radka1