ebook
Stiahnite si zadarmo!
11 faktov, ktoré musíte vedieť, aby výber Vašich svadobných šiat neskončil fiaskom

Hľadáte svadobné šaty? Ste si istá, že naozaj viete čo pristane Vašej postave? Neriskujte a ZADARMO si stiahnite nášho sprievodcu, vďaka ktorému si jednoducho a rýchlo vyberiete dokonalé šaty.

Stiahni TU!
Odoslaním emailu súhlasím so zaslaním informácií od Salón Renky podľa § 62 ods.2 zákona 351/2011. Nezasielame spam a neposkytujeme iným stranám.

Pre nevesty, ktoré chcú vidieť svojich nastavajúcich dojatých k slzám.

Odhalenie nevestyNedávno sme vám dali návod, ako vášho vyvoleného zapojiť do výberu svadobných šiat bez toho, aby o tom vedel. A prečo sme to robili? No predsa kvôli momentu, keď vás uvidí v šatách prvykrát. Celú nastrojenú na váš spoločný deň. Účes, makeup, nechty, šaty, topánky, kytička. Iba v ten jeden jediný moment na neho bude toto všetko vplývať tak intenzívne, že aj keď je to chlap ako hora, tak sa mu  možno zalesknú oči. A práve preto sa oplatí do tohto momentu investovať tak veľa, pre tú krátku chvíľu plnú emócií, ktorú si zapamätáte navždy. Aj keby všetky prehrávače pamäťových médií zrazu prestali fungovať, vy si ten moment budete vedieť prehrať stále. Vo vašich spomienkach.

Prečo je to tak?

Prejdime si to spolu. Pozrime sa, ako to vnímate vy, ako nevesty a prečo takáto chvíľa dokáže zlomiť aj valibukov.

Vy, nevesta

Áno, konečne už ste dosť veľká, aby ste aj vy mohli byť nevestou. Všetky tie chvíle, keď ste chodili na svadby s rodičmi. Ako malé dievčatko. Jediné čo vás vtedy donútilo nastrojiť sa do šiat, ktoré ste samozrejme ako každé vzdorovité malé dievčatko odmietali bol fakt, že uvidíte nevestu. Možno to bol len trik vašich rodičov, aby Vás do tých šiat dostali. No nech už je to akokoľvek, v podvedomí má takmer každé malé dievčatko vryté, že byť nevestou, mať krásne biele šaty, dlhý závoj je to, prečo ste sa narodili. Niečo, načo čakáte toľké roky predsa musí byť výnimočné. Musí to byť dokonalé. A k tomu určite patrí ten moment. Moment keď vás váš milý uvidí prvykrát v šatách, ktoré si oblečiete iba v ten jeden jediný deň. V deň, keď sa stanete jeho manželkou. V deň, keď už nie ste to malé dievčatko čo čaká na príchod nevesty, ale práve naopak. Ste nevestou, ktorá bude rovnako inšpirujúca a krásna, ako nevesty z vášho detstva. Váš, už takmer manžel, vás nikdy takúto nevidel. Nikdy pred tým ste nemali vlasy tak, ako budete mať v ten deň (aj keby ste ich náhodou také mali, budú pre neho iné, verte nám), nikdy pred tým ste sa na neho takto nepozreli, nikdy pred tým ste nekráčali tak ľahko, krásne, povznášajúco. Preto, práve preto, by ste si mali moment, keď sa mu úkážete prvýkrát vo svojich šatách, keď vykročíte k nemu a on bude vedieť, že si ide vziať tú najkrajšiu ženu pod slnkom a v okolitých galaxiách uchrániť, doviesť k dokonalosti. To sa vám podarí iba ak vydržíte do poslednej chvíle (možno budete vyzerať poverčivo – veď predsa v šatách sa pred svadbou neukazujú iba poverčivé nevesty). Iba vtedy ten moment bude tak silný, že vám z neho prebehnú zimomriavky po tele stále, keď si na neho spomeniete.

Váš valibuk.

Chlapi. Silní, hustí, nezraniteľní superhrdinovia. Takto sa snažia stále prezentovať. Oni na rozdiel od vás  v detstve nemali také siahodlhé sny. Ich nezaujímalo či sa raz oženia, či nie. Im stačil bicykel, uliať sa zo školy, rozbiť si koleno, vyplakať sa za rohom bytovky, aby nikto nevidel  že plačú a vrátiť sa domov s výrazom na tvári Bruca Willisa. Pretože iba ten vedel prežiť zásah guľkou  a nevadilo to, veď je to predsa chlap ako sa patrí. Takýto je asi aj ten váš. Preto si možno hovoríte, že je mu to aj tak jedno, z neho žiadnu poriadnu emóciu nedostanete ani v ten veľký deň. Ale je to naozaj tak? Všetky tie momenty keď mu krv stekala po kolene alebo hoci keď už bol s vami a niečo sa ináč nezraniteľnému superhrdinovi stalo, všetky tie momenty zvládol s úsmevom na tvári. Viete prečo? Pretože to zažil mnohokrát. Odreté kolená, rozbité lakte, možno vybitý zub. To všetko zažil, možno niekoľlkokrát za život. A teda vie, čo ho čaká, trocha to prebolí a bude dobre. Ale svadba? Čo to je? Čo bude po svadbe? Na to všetko nemá odpovede. A asi ho to vystraší. Bude hrať silného doma, pri obliekaní sa, nasadne do svadobného auta, aby si pre vás prišiel a nebude na ňom bádať ani malý náznak neistoty, nieto ešte strachu. Ale ono všetko sa to bude odohrávať v jeho vnútri. Celý jeho myšlienkový mechanizmus zrazu bude pracovať na dvesto percent. Bude mať kopu otázok, ale na žiadne nebude vedieť odpoveď, pretože to v detstve nezažil x-krát. Áno, aj vás prepadne rovnaká panika, ale vás ukľudní mama, sestra, kamarátka, lebo to dáte najavo. Ale on nie. On to bude skrývať, bude na to sám. A toto je dôvod, ktorý dovolí, aby navonok vyšli emócie, keď vás uvidí. Pretože si to uvedomí. “Čoho sa bojíš, veď sa na ňu pozri. Je krásna. A bude tvojou manželkou do konca života”. Niečo v tom zmysle sa mu premelie hlavou keď vás uvidí v svadobných šatách, krásne upravenú od závoja až po opätky. Strach na začiatku, úľava pri pohľade na vás bude presne tým správnym koktejlom na uvoľnenie emócií. A bum. Valibuk zrazu vykotúľal slzu.

Ak ste sa našli čo i len v jednej vete, tak sa vykašlite na verejnú mienku o tom, že je to staromódne ukázať sa ženíchovi až tesne pred svadbou. Vykašlite sa na svadobne fotenie pred obradom, to všetko Vám môže vziať moment, ktorý sa Vám už nemusí nikdy v živote naskytnúť. A verte, že ten moment stojí za to.

Váš Salón Renky

Komentáre

comments

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.