Časté otázky

Tu nájdete odpovede na otázky, ktoré by vás mohli zaujímať
Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? Nevadí, využite náš kontaktný formulár, radi vám na ňu zodpovieme.
1. Aká je cena za ušitie svadobných šiat?
Cena sa odlišuje v závislosti od typu a náročnosti šiat. Pre približnú nezáväznú cenovú kalkuláciu prosím vyplňte tento formulár, po jeho vypracovaní vám obratom zašleme ponuku. Cena je vždy kompletná vrátane materiálu, práce, spodničky, obalu a žehlenia. Orientačná cena sa pohybuje na úrovni 1100 € . Ceny ušitia doplnkov ako svadobný závoj, svadobné bolerko, svadobná pelerína a pod. je tiež individuálna a závisí od požiadaviek a náročnosti vyhotovenia.

2. Je cena za ušitie svadobných šiat vrátane materiálu? Cena je vždy kompletná vrátane materiálu, práce, spodničky, obalu a žehlenia.
3. Môžem si doniesť vlastnú látku na ušitie šiat? Nie, šijeme výlučne z vlastných materiálov. V salóne máme k dispozícií vzorkovníky látok, z ktorých si pohodlne vyberiete látku ktorá, vám bude vyhovovať.
4. Čo všetko zahŕňa cena za ušitie šiat? Cena za ušitie svadobných šiat zahŕňa: konzultácie, meranie, prácu, materiál, spodničku, žehlenie, obal na šaty, maximálne nasadenie a dôkladnosť pre vašu spokojnosť ??
5. Čo v prípade ak sa mi šaty nebudú páčiť? Za svojou kvalitou si stojíme. V prípade, že sa šaty budú výrazne odlišovať od pôvodného návrhu a náprava nebude možná, garantujeme vrátenie peňazí v plnej výške.
6. Ako dlho trvá ušitie svadobných šiat? Doba ušitia svadobných šiat je individuálna. V hlavnej sezóne (od marca do septembra) sa doba šitia môže predĺžiť, preto počítajte s dostatočnou časovou rezervou. Náš svadobný salón odporúčame navštíviť aspoň 5 mesiacov pred termínom svadby.
7. Šijete aj spoločenské šaty? Pre nedostatok času sa momentálne zameriavame iba na šitie svadobných šiat.
8. Môžem si sama vybrať materiál a farbu šiat? Áno, v salóne máme k dispozícií vzorkovníky, na základe ktorých si jednoducho vyberiete látku, ktorá vám bude vyhovovať a farbu, ktorá sa vám bude páčiť.
9. Koľko skúšok je potrebných? Počet skúšok je individuálny. Niekomu stačia 2-3 skúšky, iný absolvuje aj viac skúšok.

Leave a Comment